Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy Windows 8,...

Windows 7 vagy Windows 8, melyik gyorsabb, stabilabb, melyiket használjam?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 14:34
 1/5 anonim válasza:
mindenkléppen a 7-es. könnyen kezelhető és átláthatóbb mint a 8!! tapasztalat!
2013. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük,hogy előbb utóbb win8at kell használni (vagy ha addig kijön újabb rendszer azt)mert, 2020.januárig támogatják a 7est,akkor nem árt hozzá szokni a 8ashoz.

Annyira nem rossz,csak furcsább,de megszokható.

2013. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kezelhetőbb igen ezt tudom hiszen most is az van de éppen rendszer újratelepítés előtt állok és azon gondolkozom hogy melyik legyen... de ha már ezt így leírtam akkor megkérdezem hogy ne kelljen kitennem még egyszer... packard pell notebbokom van és van ilyen hogy Intel AHCI Driver és neten packard bellhez nem találok hanem így volt: Asus P8B75-M LX PLUS Intel AHCI Driver 11.1.0.1006/ 11.5.0.1207 for XP, Windows 7/ Windows 8 ismertető és letöltés meg a másik hogy a telepítő lemezen csak Windows 7 hez van driver de neten sincs a hívatalos packard bell oldalon Win8 hoz driver feltehetem a 7 hez való drivereket vagy próbáljak meg mindenhez Win8 Drivert szerezni?
2013. aug. 11. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos az, hogy meg kell szokni a nyolcast! Nálam a Vista ugyan úgy kimaradt, ahogy a nyolcas volt, mert egy kicsit mellényúltak vele a fiúk...
2013. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint irtam ha addigra kijon,ki jonnek az ujabb rendszerek,akkor nem kell megszokni a 8ast majd hanem a tobbit ami nem kizart meggagyibb lesz mint most a 8 :) Bar mindegy mert hetest akkor is fogjak hasznalni mint az xp-t is...
2013. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!