Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Minecraft?!

Miért nem indul a Minecraft?!

Figyelt kérdés

Miért nem indul a Minecraft?!

Régebben XP-m volt de beraktam egy másik videó és hang kártyát ezért utána felraktam egy WIN.7-et. Nincs is semmi baj. telepítettem az összes drivert. Minden játék fut kivéve a Minecraft. Már próbáltam frissíteni a Videókártyát de azt írja ki,hogy már telepítettem a legújabb illesztőprogramot.

Gépem: Processzor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3GHZ 2.99GHZ

RAM:2GB

32Bit

OP: Windows7 starter

Videókártya:ATI Raedon X300/X550/X1050 Series ( 512mb )

Régebben elfutott XP-n gyengébb vidikártyával...

HELP ME pls..



2013. aug. 12. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem indul el? Valamilyen hibaüzenetet esetleg lenne módod megosztani?


Feltetted a Javat?

2013. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ez a Hiba üzenet miután elindítom a minecraftot....( BAD VIDEOCARD...stb..) Nos ahogy leírtam frissíteni próbáltam de a "Legújabb illesztőprogramot telepítettem fel" a Windows szerint...Igen java van a gépemen. Régebben is ezt írta ki XP-nél de akkor kiküszöböltem a problémát. Ugye van az XŐ-nél valami hibajavítás...azon belűl egy csuszka amit ha lejjebb húztam engedélyezett valamiket hogy fusson. :S Nem vagyok nagy mestere az ilyen dolgokban ezért kértem segítséget :(
2013. aug. 12. 12:05
 3/3 A kérdező kommentje:
XP*
2013. aug. 12. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!