Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok játékfelvevő programoka...

Tudtok játékfelvevő programokat? Több lent

Figyelt kérdés

Kéne egy felvevő program ami 30 perces játékvideót képes felvenni. Én a Mirillis Action!-t használom de az nagyon lassan exportál ezért kéne egy másik. Sokan most a Frapsot ajánlanák de ha 30percet szeretnék felvenni az elég helyigényes lenne.

várom a válaszokat!



2013. aug. 13. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Bandicam
2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb program felvételhez a Fraps. Habár nagy file-okat generál, de azokat egyszerű renderelni.

Hameg profi rögzítő eszköz kell, akkor vegyél egy Game Capture HD -t az Avermedia -tól :)

2013. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos minőségen állítva már kevesebbet foglal majd Fraps nál a videó, de az a lényeg ha nem túl erős a géped, az ilyen progik csak húzzák. Az a Game capture sztem egész jó erre a célra, gondolom ott is szépen hangolható a minőség, ezáltal a felvett video mérete. Mondjuk én Fraps ot használok, talán 1 perc 2 gigában jön ki, de ha van elég hely, nyugodtan fel lehet venni, majd ajánlom a Video to Video Converter t.
2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 13. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!