Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet WinRarral úgy filmet...

Lehet WinRarral úgy filmet kibontani, hogy a már kibontott fájlokat automatikusan törölje? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

elég kicsi a HDD-m, és van egy 4.4 GB-s filmem ami partokban van.. Na most 1 GB hely van a hdd-n. Hogy lehetne megoldani,hogy a helyére bontsa ki?

tehát pl. ugye épp csomagolja és mondjuk már összekapcsolta a 40 partból az első 3-at és azokat utána ki is törli .. remélem értitek.. meg lehet ezt csinálni egyáltalán?

előre is köszönöm mindenkinek!!!


2009. okt. 27. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Maximum úgy tudnád,hogy kiírod egy újraírható dvd-re a rar fájlokat és letörlöd a vinyóról a filmet,majd a dvd-ről bontod vissza!
2009. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na erre én is kiváncsi lennék, és is töltök filmeket, de eddig mindig meg tudtam oldani " az utánpotlást " mindig törlöm amiket leszedek ( seedelés után persze ) :)

De ha a progi egyböl törölné, akkor hogy néznéd meg, vagy elöször le kne szedni dvd-re, vagy h gondoltad ?

2009. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
letöltöd a gépre->amit letöltöttél kiírod->amit kiírtál letörlöd a gépről->amit kiírtál kicsomagolod a vinyódra,mivel a tömörített rar fájlokat írtad ki
2009. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"De ha a progi egyböl törölné, akkor hogy néznéd meg, vagy elöször le kne szedni dvd-re, vagy h gondoltad ?"


már visszaseedeltem 1.4-es arányig.

úgy gondoltam,h van 43 partom és a kibontásnál ugye írja,hogy amit épp kicsomagol (pl. xyfilm01.rar) és aztán ugye jön a xyfilm02.rar és egyből ki is törli a 01 partot.. :S érted?

2009. okt. 27. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
winrarban be lehet állítani hohy az archivumokat törölje dolgozás közben,mialatt kitömörít
2009. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hohy=hogy
2009. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt is elárulod hogy hol??
2009. okt. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!