Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell feltelepíteni a...

Hogyan kell feltelepíteni a Windows 8-at?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék letorrentezni egy Windows 8--at, amit fel is szeretnék tenni a gépemre. Addig megvan, hogy van egy .iso képfájl, amit elvileg DVD-re ki kell írni, majd "bebootolni". Az egyik kérdés, hogy "bármilyen" DVD jó hozzá? A másik, pedig hogyan kellene bootolni. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm, és kérlek úgy írjátok le, hogy nem igazán értek az ilyen dolgokhoz. Köszönöm.



2013. aug. 14. 17:07
 1/6 PapaJoe ***** válasza:
A .ISO fájlt írd ki "bármilyen " DVD-lemezre.A kiírás ISO írás módban történjen.A kapott lemezt beteszed a gépbe és újraindítod a géped.Automatikusan bootol.Tehát elindul a telepítés csak az utasításokat kell követned.
2013. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! További válaszokat is szívesen fogadok.
2013. aug. 14. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor ugyvagy vele mint én letölteni énis letudok de windows telepitéshez nemértek. Valami ismerösöd nincs aki segitene ? Ha látod mit csinál legközelebb lehet te is feltudod rakni a windows t . Én fizetem az ismerösömnek mivel drive rok is kellenek hozzá meg programok virusirtó stb én nemválalok magamnak windows telepitést mindent elrontanák nekem az nehéz.
2013. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gábor_79 ***** válasza:
A cd író programban keress olyan opciót mint: 'lemezkép felírása' azaz nem szimpla másolás. Javallott újraírható lemezzel próbálkozni. A bootolás sem feltétlen automatikus. A Biosban kell beállítani a jó sorrendet. A Bios előhívása gyártókként változik(F2,F10,Del,..)Keress rá a lapodra. Szóval a Cd-t esetleg penrdive-t beállítod elsőnek, de CSAK a telepítés idejére. Ugyanis később a Hdd-ről indul a rendszer azt vissza kell állítani. Jó eséllyel Advanced Bios feature alatt 'boot priority', 'first boot device', 'boot sequence' címszavaknál, de lehet más elnevezése. Ha nem sajnálod az időt, az alaplapod típusával rákeresel; biztos megtalálod a pontos elnevezést. Nehéz általánosságba megválaszolni, mert több fajta bios van különböző elnevezésekkel. Win 8-al nem volt dolgom, de értelemszerűen kövesd a leírást. Ha a merevlemez kiválasztásához érkezel, akkor kettő partíciót hozz létre - a késsőbbiekben hasznos lesz. Ezt úgy éred el, hogy amikor megadod a lemezterület méretét (mikor ezt látod: [link] Drive options , nem a teljes méretet írod be, hanem mondjuk megfelezed. Később lefoglalod a fennmaradt részt. [link] vagy a "Nem" gomb.
2013. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
A 'New' gombot akartam mondani!
2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már az első válasz alapján sikerült megoldanom. Nem gondoltam volna, de hibátlanul sikerült, azóta is élvezem az OPrendszert :) Köszönöm a válaszokat, ment a zld pacsi!
2013. aug. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!