Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miben különbözik és melyik a...

Miben különbözik és melyik a jobb? Ubuntu, vagy Kubuntu? Ha jól tudom most jön mindegyikből a 9.10.

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 09:09
 1/3 anonim válasza:
A Kubuntu skkal egyszerübbnek tünik de erről magadis meggyőzödhetsz a youtuben , ha már enynire windows ellen vagy akkor az ubuntut ajánlom
2009. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ubuntu: Gnome ablakkezelőt használ

Kubuntu: KDE ablakkezelőt használ

+a két rendszer különböző programokat is tartalmaz alapból (pl. Rhythmbox vs. Amarok)


Nem tudom megmondani, melyik a jobb, ahány embert kérdezel, annyiféle választ fogsz kapni. Én nem tudok érdemben nyilatkozni, mivel nem használok Linuxot. Szerintem a legjobb, ha letöltöd mindkettőt, és kipróbálod. (A CD-k egyben live CD-k is, de ha telepíteni akarod őket és nem akarsz particionálni, akkor ott a wubi.) Sok sikert.

2009. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az asztalkezelője a különböző, ahogy azt az előttem szóló is mondta. Van aki erre esküszik, van aki arra, de lényegében ugyanolyan jó. Szerintem egy átlag felhasználó, nagyon erős indokot nem is tud mondani, az egyik mellett sem. Én az ubuntut használom lassan fél éve, és nekem nagyon bejött.

(Azóta az XP, egy régi, zajos szektorhibás winyón van, és tölt be hetente 1x, ha épp játszani akarok vmivel..)

2009. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!