Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy könnyű videószerkesztőre...

Egy könnyű videószerkesztőre lenne szükségem?!

Figyelt kérdés
Ezeket tudja: kivágni részeket ( zenéből is tudjon kivágni ) egy csomó effekt (gyorsítás, lassítás egyebek ) .. Ezekre lenne szükségem. Nem szeretnék próbálgatni, nekem rontja a gépem, de ha valaki tud ilyen programot akkor az írja meg!:) Tudom a Windows Movie Maker is tud ilyet de én nem tudok a zenéből kivágni.. HELP!!!

2013. aug. 15. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem írni hogy : windows 7-re kell :)
2013. aug. 15. 21:09
 2/5 anonim ***** válasza:

ömm Profi még is jó nem tudom hogy neked bonyolult e nekem elég egyszerű-nek tűnik! :))

Sony Vegas Pro 9-10-11-12 :))

Cyberlink PowerDirector 8-9

Adobe asszem de a teljes nevét nem tudom :)) de a vége asszem CSS5 ? o.O

2013. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 uno20001 ***** válasza:
Az Adobe Premier Pro.
2013. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qaxqaxqax ***** válasza:

Az Adobe Premire Pro CS6 jó ugyan, de szerintem a Sony Vegas Pro 12 jobb. Természetesen, mindegyik megállja a helyét, alap dolgoknál mind2 jó, sőt mindegyikben van egy két olyan dolog, amit a másikkal nem nagyon, vagy egyáltalán nem lehet:D

Mindkettőt használom, de ink a Sony Vegas Pro 12-t ajánlanám(:

Tess kis ichlet:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLuYHIg_0xQJswmx09Mood..

Sok sikert!(:

2013. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!