Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnám magyarosítani a...

Hol tudnám magyarosítani a Photoshop CS4-et?

Figyelt kérdés
Letöltöttem de most használom először a PS-t és fogalmam sincs mi hol van és mit lehet vele csinálni. Ezért szeretném hogy magyar legyen. Vagy ha nem tudtok magyarosítási linket adni akkor jó lesz magyar nyelvű segítség is.
2009. okt. 28. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Na azért meg kell hagyni egy photoshop, és egy flash cs4 magyarositásnak, én is nagyon nagyon örülnék.. Esetlegesen még fizetnék is érte.. De sajnos nincsen keresgéltem én is a neten valamikor réges régen.
2009. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok jah és segitségnek én ezt használom : [link]
2009. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Így első ránézésre elég bonyolultnak néz ki a progi :S
2009. okt. 28. 13:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Bonyolult de hozzá lehet szokni. :)
2009. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben meghagynám angolul. Rengeteg tutorialt találsz hozzá magyar nyelven is, de a legtöbb az angol nyelvű parancsokat/menü neveket használja így szerintem jobb ha az angolt szokod és tanulod meg. Szerintem külön magyarítás nem létezik hozzá, mivel van hivatalos magyar verziója.


Pár tutorial magyar nyelven:

[link]


Photoshop szótár:

[link]

2009. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Üdv! Nem hiszem, hogy magyarosítanod kéne.. Én angolon nőttem fel, és most sokkal könnyebb használnom: egyrészt, mert a leírások 90%-a angol, másrészt pedig hasonló programoknál egyből tudom, hogy mi mit jelent!

Ajánlom, hogy ne magyarosíttasd, mert így csak bajaid lesznek vele, sőt, nincs 100%-os magyar fordítás.. Nemsokára indítok egy photoshopos oldalt, ahol majd lesz magyar leírás!! Addig is tanulgasd, sok sikert hozzá!

2009. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Tekersz rá egy kis paprikát, vágj rá néhány szelet szalámit és már magyaros is.
2009. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!