Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et hogy tudnám törölni?

Windows 7-et hogy tudnám törölni?

Figyelt kérdés

Windows xp-t szeretnék tenni a laptopomra de csak usb-m van cd/dvd meghajtóm nincs. boot-ot nem engedte. telepittés indittáskor meg kiírta h újabb verzióra nem tehetek régebbit.

ezt hogy tudnám megoldani?



2013. aug. 16. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Formázd le a C-t
2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kicsit értelmesebb válaszokat kérnék.

írtam, hogy nem tudom formázni mert nem boot-ol usb-ról valamiért. konkrét megoldás segitség kéne.

2013. aug. 16. 18:35
 3/7 levis56 ***** válasza:
Számítógép>merevlemez meghajtók>helyi lemez C>egér jobb gomb>formázás.
2013. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, nem olvastam és értelmeztem! Állítsd be BIOS-ba, vagy manuálisan, hogy honnan bootoljon! Ha betöltött, akkor formázd, utána OP rendszer telepítés. Azt, meg nem tudom hirtelen mondani, hogy hol kell, First boot, ehhez hasonlót keress, ott lesz USB, hátulra dugd, ha elől nem ismeri fel, nekem néha, 3x kellet megpróbálni, hogy felismerje
2013. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem akar boot-olni sehogy ez miért lehet??
2013. aug. 16. 20:50
 6/7 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!