Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin és Steam?

Origin és Steam?

Figyelt kérdés

Tegnap megvettem a Humble Bundle Origin csomagot és kaptam 8 játékot ,ebből a 8-ból 5-öt Steam-re is megkaptam.Az ÖSSZES kódot beaktiváltam és így a játékaim nagy része ott van a Steam-ben is és az Origin-ben is. Szóval annyi lenne a kérdésem ,hogy Steam-en feltettem egy játékot ami az Origin-emben is ott van és Steam-ben fel lett telepítve és az Origin-ben is jelzi ,hogy "Játék" nempedig letöltés.

Szóval annyit szeretnék kérdezni ,hogy nem-e gátolja egymást az Origin és a Steam? ugyanúgy játszhatok Originen és Steam-en is? :)



2013. aug. 16. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gátolják egymást.
2013. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a gyors válaszod :)
2013. aug. 16. 21:18
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha pld.: Originen feltelepítek egy játékot ami megvan Steam-en is akkor a Steam is telepítettnek fogja jelenzni ? :)
2013. aug. 16. 21:33
 4/10 BM-Striker ***** válasza:
Az két külön pldány az adott játékból.
2013. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen van vagy 5 játékom ami megvan Origin-en és Steam-en is :)
2013. aug. 16. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a Steameset nem telepíted fel, akkor a Steames nem fogja telepítettnek jelezni, mert az Origines egy másik példány a játékból.
2013. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de mégis feltelepítettem Steam-en a Burnout Paradise-t ami meg van Originen is és mégis úgy jelzi az Origin ,mintha fel lenne telepítve pedig én csak a Steam-en telepítettem fel.
2013. aug. 17. 08:57
 8/10 anonim ***** válasza:
wow te nagyon buta !! nem steames játékot is be lehet tenni steam közé de attól az még nem steamen lesz meg ha nem originen és ha online szeretnél játszani akkor steamen oirigin be jelenetkezés nélkül nem is fog működni. ilyen ökröt mint te !! azt hitted fel találtad a spanyol viaszt. közben meg vizet találtál a pocsolyában ...
2015. dec. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vendu2005 válasza:
nekem is lenne egy kérdésem ezzel a témával kapcsolatban. a steamos kulcsokat fel lehet használni az originen?
2017. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vendu2005 nem lehet.
2017. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!