Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy ideje kék halált kapok...

Egy ideje kék halált kapok játék közben. És van hogy csak netezek és kifagy vagy ilyesmi. De miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagyon jó teljesítményű gépem van nem rég kaptam. és ezt csinálja hogy kékhalált kapok főleg a league of legends nevű játéknál vagy ha nem kékhalál akkor csak ujraindul. meg van hogy lefagy amikor netezek és ilyen teljesitmény mellett nem szabadna ezt csinálnia szerintem. Volt már számítógépes szakembernél és ők nem észleltek hibát.
2013. aug. 16. 20:59
 1/3 soccerway ***** válasza:
futtass memtestet, meg orthost.
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már minden testek lefutattak rajta de semmi hibát nem találtak..
2013. aug. 16. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csinálta ezt a gépet és egyre többször csinálta meg minden végül meghalt a tápegység és maga a gépet se bírta elidnitani + azzal együtt elszáltt egy giga ramom is :S Ki lett szedve belőle az a ram +új tápegység és utánna újra megfelelően müködött
2013. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!