Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a LEGJOBB virusírtó?

Melyik a LEGJOBB virusírtó?

Figyelt kérdés
avast,nod32 kilőve

2013. aug. 16. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Bitdefender, Kaspersky ha már kilőtted a NOD-ot amit gondolom azért lőttél ki mert illegálisan használtad, úgy meg persze hogy beengedi a vírusokat...
2013. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,, amúgy nem azért hanem nagyon lassú volt
2013. aug. 16. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Kaspersky,bitdefender ha megveszed,akkor ér valamit,de előtte teszteld le a próbaverziójukat annyi ideig amíg aktuálisak,mert lehet nem fog bejönni!

Persze ha erős géped is van hozzá akkor próbáld,vedd meg!

2013. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a gépem elég gyenge,most meg bekaptam egy szép kis vírust a java miatt és emiatt a CPU 100% pörög mindíg
2013. aug. 16. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A legjobb vírusirtó vagy vírusmegelőző az ésszerű internetezés.
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek tökmindegy milyen "jó" vírusirtót raksz a gépére, és van akinek vírusirtó sem kell. Az egyszerű júzerek 99%-a az előbbi közelében helyezkedik el.
2013. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem telepítettem vírusirtót a gépre. A Windows 8-ba beépített Windows Defendert-t használom aminek ugye a Windows 8-ban már vírusvédelme is van. Nekem ez tökéletesen megfelel. Fél éve van Win 8 a gépemen és eddig még semmilyen vírust nem kaptam be.
2013. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden ész kérdése csak,sokszor emlegetik.Ha szinte ugyan azokat az oldalakat látogatod és tudod is,hogy megbízhatóak akkor nem lesz vírusod.Bő 1éve vírusirtó nélkül megvagyok! Hetente futtatok le malwarebytest,ritkán ESET onilne scanert vagy komolyabbat.Azt is csak azért,hogy tessék lássék..

Viszont ha neten bankolsz,akkor nem árt valamit felrakni,amibe van olyan védelem..

2013. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Norton360, McAfee
2013. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!