Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8 fekete képernyő?

Win 8 fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Kb. egy órája raktam fel a windows 8-at, ezt követte, egy wifi-hez kellő illesztőprogram, majd egy intel videókártya (aza beépített fajta laptopokba nem jutt eszembe a neve) illesztőprogram, majd egy nvidia illesztőprogram (van benne egy nvidia geforce 710M), egy avast vírusirtót egy bsplayert és vlc palyert. Ezután újraindítottam a gépet minden jól ment, bejelentkeztem és mikor abba hagyta a "homokórázást" egy fekete képernyő fogadott.

Az egérmutatót látom, illetve ctrl+alt+del működik (már letiltottam az induló illesztőprogikat és az avstot is onnan, de nincs változás). Úgyértem, hogy működik, hogy látok mindent rendesen belőle, a feladatkezelőn belülről megnyitható ablakok megnyílnak. A processzor használat folyamatosan a 0-val vetekszik (konkrétan 0%).

Az indítás menüben már mindent letiltottam, újraindítottam és ugyan ez a helyzet.


Ötletek, hogy mi a baj és hogy hogyan lehetne megoldani?



2013. aug. 17. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem használtam 8 at, meg nem is tervezek, szóval elnézést, ha esetleg semmit nem érne a tippem, de a leírtak alapján nekem úgy hangzik, mintha nem indulna el az explorer valamiért.

Task manager - applications - new task

itt a kereső mezőbe írd be, hogy "explorer", aztán nem változtattak azon, ami n+1 éve így van minden windowsban, akkor elő kell kerülnie a grafikus felületnek.

2013. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig juttok, hogy elindítom, megjelenik egy ilyen, hogy windows-intéző és azzal a lendülettel el is tűnik.
2013. aug. 17. 17:26
 3/3 A kérdező kommentje:
meg van a gond, az avast.... az leállítottam azonnal működött
2013. aug. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!