Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom cserélni a...

Miért nem tudom cserélni a telefonomon az alap videólejátszót?

Figyelt kérdés
Leszeretnék játszani egy videót az indavideón de mindig az alap videólejátszóval játsza le és így pl online filmeket nem tudok nézni mert azt nem bírja lejátszani -.- Van 2 másik videólejátszóm is meg már letöltöttem programot (Default App Manager) és azzal átváltottam Mobo player-re újraindítottam a telefont és még mindig az alap fos videólejátszóval játszik le mindent.. És csak ha videó van a telefonon csak annál kérdezi meg melyikkel játsza le és ott nincs is lehetőség kipipálni hogy legyen ez az alapértelmezett lejátszó pl böngészőknél lehet.. Hogy tudnám akkor valahogy átváltani vagy bármi hogy végre ne azzal a szarral játszon le mindent.. LG Optimus One P500. Köszönöm előre is a válaszokat.
2013. aug. 17. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!