Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell dvd-et megirni?

MZ 125 kérdése:

Hogyan kell dvd-et megirni?

Figyelt kérdés
Szoval: melyek a jobb minosegu dvd lemezek, milyen iroprogram jobb, mekkora x-el kell irni hogy a dvdlejatszo ki tudja olvasni az anyagot, milyen video es felirat formatum kell legyen, iras kozben a szamitogepen szabad mas valamit csinalni? utorrent mehet?, nettezni szabad-e? gepelni? Elore koszonok minden velemenyt, magyarazatot, leirast.

2013. aug. 18. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én maxell és verbatim dvd-t szoktam venni.

Van egy burnaware nevű kis program (ingyenes is) ami nekem bőven jó. [link]

Ha nem tudom min fogom lejátszani, mindig a legkisebb sebességgel szoktam írni.

Közben azt lehet csinálni a gépen amit szeretnél, csak ne fagyjon le. Arra kell figyelni, hogy ne legyen mozgatva közben.

2013. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is maxellt szoktam venni,de már kicsit unom ezt a márkát.Amúgy Nero-t használok írásra.
2013. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 manual88 válasza:

hát nagyon sok fajta dvd lemez van maxell,tdk,verbatim ezek a leg elterjedtebbek és a minőségi sorrend is ez de mondom ezen kívül még nagyon sok van én ezeket használom

író program is van nagyon sok igazából szerintem majdnem mind egy hogy melyiket használod szerintem a leg közkedveltebb és elterjedt a nero ha úgy akarsz írni hogy az asztali dvd lejátszó is olvassa akkor ne a legnagyobb sebességgel írj én max 8x szoktam de ez az olvasás fögg a file formátumáról hogy ismeri-e azt a az asztali lejátszó a megfelelő formátumokról a dvd lejátszó leírásában tájékozódhatsz igen írás közben bármit szabad csinálni csak ki kapcsolni újra indítani meg hasonlókat ne csinálj jah meg ez nem nagyon szokása a gépeknek de lehetőleg ne fagyaszd le

2013. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. aug. 18. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!