Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eddig ment a program, viszont...

Eddig ment a program, viszont a . NET Framework telepítése után már nem. Probléma megoldása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy program, ez eddig minden gond nélkül működött, (internetkapcsolatot igénybe vett) de nem régen telepítettem a .NET Framework 4.0-t, és azóta megmakacsolta magát, nem indul el, íme a hibaüzenet:


This application could not be started.


Természetesen tudom mit jelent, de persze hibakódot, bővebb infót nem ír, éppen ezért hoztam összefüggésbe a .NET Framework 4.0 telepítésével, más nem lehet a gond.


Próbáltam kompatibilitás módokban is, továbbá a futtatás rendszergazdaként módot is, ekkor pedig ez jelenik meg:


Debugger found on this machine!


Szóval, arra gondoltam, hogy leszedek minden .NET Frameworkot, majd újra felrakom őket, minden hibalehetőséget kizárva. (Egyébként a 4.0-t leszedtem már egyszer, de a hiba ugyanez, érdekesség, hogy a program ReadMe fájljában még benne is van, hogy ha nem indul, akkor installáld a 4.0-t..) Tudnátok segíteni, mi módon lehet szőröstül bőröstül leszedni őket?


Viszont ha van valami ötletetek, hogy mi lehet még a hiba, hogyan lehet azt kijavítani, azt nagyon megköszönném!


Köszi szépen előre is a választ!



2013. aug. 18. 14:14
 1/5 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
2013. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Találtam ott egy eltávolítót, kipróbálom azt. Egyébként köszi!
2013. aug. 18. 14:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, elég reménytelennek tűnik... Leszedtem már a 4.0-t, 4.5-t, többet is, de kétlem, hogy ha a régieket újrarakom jó lesz.. Az újjal van a gond, és hiába rakom fel vagy le, nem megy. Érdekes, hogy ha leszedem, akkor sem megy, pedig akkor, amikor még nem volt rajta, akkor ment nélküle is..
2013. aug. 18. 16:44
 5/5 levis56 ***** válasza:
Rakd újra az op rendszert és ne telepítsd semelyik Net keretrendszert majd amikor a gépnek szüksége lesz valamelyik re valamelyik programhoz akkor úgy is felajánlja a telepítését és az remélhetőleg nem egy hibás verzió lesz.
2013. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!