Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 3 Multiplayer...

|Orfeusz| kérdése:

A Battlefield 3 Multiplayer élvezhetően játszható csak az első 2 (Back to Karkand és Close Quarters) DLC-vel?

Figyelt kérdés
Tehát a legtöbb szerveren tudok játszani a többi DLC nélkül?

2013. aug. 18. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy dlc-m sincs, de az a játék alapból nagyon jó. Azokon a szervereken tudnál játszani, amelyikeken azok a pályák mennek.
2013. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én premiumos vagyok, de szerintem bőven elég az a 2 dlc. A Close quarters is inkább csak a fegyókért. A back ti karkand meg a legjobb dlc. Az armored kill nem hoz túl sokat, csak a tank destroyert, meg a mobileartilleryt, de azokat is csak az AK-es pályákon. Az endgame meg CTF, ami amúgy egész jó, de ezért kár lenne megvenni a dlct. Ha tudod, akkor viszont szerintem szerezd be az aftermatht-t, mert az megéri. De amúgy már premium editiont is lehet 8500Ft-ért venni, úgyhogy szerintem megéri. www.gameshop.hu/pc/battlefield-3-premium-edition/9205 - fontold meg ;)
2013. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos prémiumost nem tudok venni, mert használtan fér csak bele. Az alapjáték + 2 DLC így 5500Ft. (tudom, hogy a felhasználó is kell)
2013. aug. 26. 20:31
 4/5 A kérdező kommentje:
mármint premiumost nem találok használtan.
2013. aug. 26. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Amazonon 20$ a játék+premium :D Asszem megvan hol veszem meg. [link]
2013. aug. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!