Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal csinálják a...

Milyen programmal csinálják a fanartokat, vagy azokat a rajzos képeket? Honnan tudnám letölteni azt a programot?

Figyelt kérdés
(és valami használati utasítás is jól jönne)

2013. aug. 19. 21:22
1 2
 1/11 tabaki ***** válasza:

Hogy ténylegesen mivel szokás, a fene tudja, talán Photoshoppal, Illustratorral, de ingyen is megpróbálhatod bármelyik jobb képszerkesztővel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:
Egyébként nem bánnám, ha linkelnél egy képet, hogy milyenre gondolsz.
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam:


[link]


[link]


vagy még ez is:


[link]


(nem tudom hogy csinálják...ez olyan mint a ceruzarajz, de mégsem az...beszkennelték volna vagy mi?)

2013. aug. 20. 14:55
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt a gimpet hol tudnám letölteni? találtam egy oldalt ahol lehet magyarul letölteni, csak az osztályzata(?) nem annyira tetszik: 2.71


Itt van

[link]

2013. aug. 20. 15:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy valami mást ajánlasz?
2013. aug. 20. 15:10
 6/11 tabaki ***** válasza:

Ne emészd magad azon, hogy egy öt éves korai változatot hogyan ítélnek meg most. A Gimpet leginkább a Gimp oldaláról érdemes letöltened, ha meg én azt mondom, hogy jó, akkor az úgy is van:

[link]

A kérdéses rajzhoz egyszerűen digitális rajztáblát használtak. Ezért emlegettem a föntebb linkelt oldalon, amelyről a többi ajánlatomat, meg a néhány használati útmutatót is elérted...

Az autós rajz kocsija valami 3D-programmal készült, úgy néz ki, hogy eléggé ész nélkül és ügyetlenül ollózva valahonnét. Ilyesmit is tudsz vagy fél tucat ingyenprogrammal csinálni, itt említek néhányat (de ettől még messze vagy...):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el... én olyan hülye vagyok ehhez... bocsi, hogy itt fárasztalak ezzel, de mit kell megnyomnom a letöltéshez? annyi ikon van... bocsánat még egyszer, és köszönöm az eddigi segítséged
2013. aug. 20. 20:21
 8/11 tabaki ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon kell megnyomni az alábbi feliratot:


Download GIMP 2.8.6 – Installer for Windows XP SP3 or later


A magyarítás már benne van, egyebet nem kell letöltened. Mint látod, a letölthető útmutatók közt nincs magyar, kárpótold magad ezzel az oldallal, nem akármi:

[link]

2013. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Fanartot bármilyen rajzolós programmal lehet csinálni: Paint, Gimp, Photoshop (kedvencem :D), (én néha az Adobe Flash-t is használom, de az inkább animációkhoz jó)


Mindegy, milyen programot használsz, az a lényeg, hogy rajzolni tudj. Ebből a szempontból mindegy, mit használsz, mert ha nem tudsz rajzolni, a legjobb programmal se érsz el semmit, de ha profi vagy, a painttel is gyönyörű képeket készíthetsz. Gyakorolj sokat, és sose add fel! :)

2013. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon köszönöm!!! elindult a program, már csak fel kell fedeznem. :DD tényleg köszönöm a segítséged!
2013. aug. 21. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!