Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32bitesről 64bites Windowsra...

TyperL kérdése:

32bitesről 64bites Windowsra váltás befolyásolja a fájlrendszert?

Figyelt kérdés
32bites Windows 7-et használok egy ideje. Egy 1TB vinyó van a gépben, ami két partícióra van bontva. Egy kisebb a Windowsnak és a hozzá tartozó programoknak és egy nagy az összes adatomnak, melyet nem szeretnék minden egyes Windows telepítésnél formázni. Tiszta ügy. Most jutottam el arra a pontra, hogy 64bites rendszerre váltsak annak jótékony hatásai miatt viszont nem tudom, ez feltúrná-e a több száz gigányi adatomat azon a bizonyos partíción. A segítő válaszokat köszönöm előre is!

2013. aug. 21. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A másikat mért kéne leformázni? Csak azt kell amin a win van.

Ha a telepítésnél nem kevered össze a kettőt akkor nem fogja bántani.

2013. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban. Pár tucatszor már újrahúztam ebben a felállásban a rendszert, úgyhogy tudom, ha csak a windows partícióját formázom, a másiknak semmilyen bántódása nem esik. Én arra lennék kíváncsi, hogy a 32bites és a 64 bites windows között van-e olyan különbség, hogy ha mást teszek fel, az az egész vinyó fájlrendszerét borítja.
2013. aug. 21. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs
2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 21. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!