Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Oerlikon kérdése:

Mi a véleményetek a Windows 7-ről (Ulti.64bit) és a Windows 8-ról (Prof.64bit). Melyiket rakjam fel a mostani állás szerint a laptopomra? És milyen vírus irtó program az AVG 2013 Business Endition?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb (Win. 7-8)? Mi a különbség? Melyik kompatibilisebb?

AVG: Nem tud olyat csinálni h bekavar az op rendszerbe? Mik a vélemények erről a programról? Mivel tudnám méltón helyettesíteni, túlszárnyalni?



2013. aug. 21. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
business editiont minek teszed fel ha nem vagy vállalkozó?..win8 at nyugottan felteheted nekem is az van meg vagyok vele elégedve..en egszer használtam az avg-t de nekem nem vállt be most a comodo internet security ingyenes változata van nekem és avval tökéletesen meg vagyok elégedve
2013. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az AVG-t fel ne rakd.Nekem tönkrevágta a gépet. Csak reinstallal lehetett megoldani. Az avasttal tudod helyettesíteni.


Win 8-cal nincs semmi bajom,bátran merem ajánlani,de ehhez kell egy PAE , NX-et támogató processzor

2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!