Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szidjűűák annyian a...

Miért szidjűűák annyian a Windows 8-at? 64 bites Win7 jobb?

Figyelt kérdés
Holnap jön a gépem, azt akarom rátenni, de elbizonytalanodtam, mert nagyon sokan szidják! Maradjak inkább Windows 7 64bit-nél?
2013. aug. 21. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, mire használod majd a gépet. Ha játszani akarsz, jobban jársz win7-tel.
2013. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a Win7 ezerszer jobb,áttekinthetőbb.És nincs az a pénz,amiért lecserélném 8-ra.Használtam egy darabig,nem bírtam megszokni.
2013. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amelyik neked jobban tetszik ,nekem most win7 van ,mult heten win8 volt ....nem rosszabb ...de nekem egy ido utan idegesito...neha felrakom a 8-st ,hatha van valami valtozas (frissitesek vagy egyebek) de 1-2 napnal tovabb nem viselem el ,pedig nem rossz rendszer
2013. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Én se bírtam megszokni 8-at, pedig az informatikában dolgozom és így kénytelen voltam elsajátítani a használatát, de gyűlölöm. Maradok a Windows 7-nél még támogatni fogják, vagy piacra nem dobnak egy normális rendszert. A 8.1 se lesz jobb, mert hiába a rakták vissza start menüt, ott is ezek a b*zi csempék foknak bejönni a hatására.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!