Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám megvenni Sims3-ban...

Hogy tudnám megvenni Sims3-ban Wolff-ék házát?

Figyelt kérdés
Készítettem egy családot, vettem nekik egy házat, és szereztem nekik elég pénzt. Úgy döntöttem szeretném megvenni a Wolff család villáját, de amikor a család elköltözik másik házba, elmentem a játékot, és visszalépek úgy, hogy a családommal játszom, és szeretném megvenni a házat, nincs ott felette a lila házikó ikon, ezáltal nem tudom megvenni. Ez egy ördögi kör, mert ha a családommal folytatott játékot el is mentem, és kilépek, majd visszamegyek, mindig visszamegy a játék kezdetéhez, tehát nincs házuk, pénzük, és Wolffék is még a villájukban laknak....Kicsit bonyolult, remélem azért tudtok segíteni :)

2013. aug. 21. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Hát én úgy vettem meg a wolffék házát, hogy szépen csináltam egy családot, pénzt csináltam nekik, aztán bementem ott lent a menübe, város szerkesztése, szépen kiköltöztetem a wolff családot, majd vissza mentem a családomhoz és simán meg tudtam venni. Nem tudom neked miért nem sikerül. Nem kell folyton ki be lépkedni, csak a város szerkesztésébe menni. Vagy te is így próbáltad és én értem félre amit írsz? :D
2013. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, jól értetted, én eddig úgy csináltam, hogy Wolffékat átköltöztettem egy másik házba, de köszönöm a tippet, kitörlöm őket :D
2013. aug. 21. 22:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Most látom hogy félreolvastam xD Akkor javítom: ugyanezt csináltam én is, csak egyik másik folyamat után kiléptem (nem mentettem valószínűleg rendesen a játékot), mert még nem nagyon tudom hogy kell, első napja van meg :D
2013. aug. 21. 22:27
 4/4 anonim válasza:
Na, akkor csak annyit kell csinálnod, hogy ne lépj ki, hanem csak lent a város szerkesztésébe menj. Úgy neked is egyszerűbb, és valószínűleg ez volt eddig a probléma
2013. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!