Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehetne rá telepíteni?

Mit lehetne rá telepíteni?

Figyelt kérdés
1 gamer gépre milyen programokat kéne rátelepíteni, hogy ne foglaljanak sok helyet, ne lassítsa be a gépet. Szóval vírusirtó az AVG lesz. Azt hallottam róla, hogy az nem fogja le a gépet. Aztán bittorent, winrar, daemon tools, adobe reader, fraps vagy bandicam vagy action. Döntsétek el ti, hogy melyik lenne a legjobb. Én a frapsra hagyatkozok az fps mérő miatt. Vagy az összesbe van ugye? Na jó ez hülye kérdés volt. Melyiket használjam? Aztán még írjatok valami programot ami jó lenne de nem lassítja a gépet és nem foglalja annyira a helyet. Vagy ennyi elég lesz? Még annyit, hogy windows 8 van rajta.

2013. aug. 22. 07:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább azt fogom csinálni, hogy a vírusirtót nem töltöm le. A laptopra letöltöm a játékokat úgy is van rajta vírusirtó. Ha nem jelzi ki akkor ráírom 1 dvd-re vagy pendrive-ra rárakom.
2013. aug. 22. 07:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom.

Tölts le egy vírus írtót, mert ahogy a számítógéped az internetre csatlakozik veszélyeknek van kitéve...

Ha az AVG nem tetszik, az avast! Free is jó....

legalábbis én azt használom és most csak 1580 Kb Ram-et foglal. Van hozzá Csendes/játék üzemmód is!

2013. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem mindegy milyen vírusirtó csak az a baj, hogy fogja a gépet.
2013. aug. 22. 07:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a RAM memóriád?


Az avast! vírusirtó csak 1 MB-ot foglal el!

2013. aug. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet a Hard disk memóriát is add le...
2013. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 gb ramom van :D
2013. aug. 22. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:

1 MB = 0,0009765625 GB (RAM)

370 MB HDD


Ennyit foglal az Avast!

2013. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen.
2013. aug. 22. 07:55
 9/9 anonim ***** válasza:

+fraps

+Multi Commander : alternatív fájlböngésző

www.multicommander.com

+ha kell egy "kisfogyasztású" internetböngésző: SlimBoat

[link]

2013. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!