Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps vs Bandicam vs Action?

Fraps vs Bandicam vs Action?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Action!-t tartom a legjobbnak, mivel elég tág keretek közt lehet a beállításokat testre szabni, és az én gyengécske gépemen is a legjobban működő felvevő program. Ezen kívül, mellette szól még a konvertálás lehetősége is.

a Fraps is Ok, ha van egy erősebb gépünk, és valamilyen konvertáló, vagy szerkesztő program, ami a nagy kiterjedésű végterméket, "fogyaszthatóvá" tudja tenni.

A Bandicam is viszonylag gépigényes, de képernyő (nem játék !) rögzítésére tökéletes választás lehet. Főként akkor, ha valakinek szempont a rögzített videó mérete. Ebben, a többiekhez képest, élen jár a BC.

2013. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Bandicamot használok, szerintem nem nagy a gépigénye, teljesen jó minőségben vesz nem is nagy méretekkel
2013. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!