Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet tescoba venni cs 1.6-ot?

Lehet tescoba venni cs 1.6-ot?

Figyelt kérdés
mert nagyon érdekel és lehetőleg Budapesten a válaszokat is előre thx

2013. aug. 23. 00:11
 1/4 Maxi333 válasza:
Én még soha nem láttam és szerintem ilyen régi játékokkal nem is érdemes próbálkozni tescoban próbáld meg valami ilyen dolgokra szakosodott üzletben megvenni vagy esetleg használtan jobbat nem tudok javasolni
2013. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vedd meg a steam-en pár euto-ért
2013. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Deraul válasza:

[link]


Regisztrálsz rajta, letöltöd, megveszed (önmagában volt hogy lement 520 forintra) de packban is lehet venni ha érdekel a másik 5 játék hozzá - én szeretem őket - és csak a felhasznlóneved, illetve jelszavad kell megjegyezni és bármelyik, bármennyi gépen tudsz vele játszani. (Egyszerre nyilván csak egyen.)

2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még a kétezres években megvettem a Tacskóban a Counter Strike 1 Anthology-t, amiben benne volt a CS 1.6, a Condition Zero, A CZ: Deleted Scenes, a Deathmatch Classic, a Day of Defeat és a Richohet. Még kapható:

[link]

Ez rendes, eredeti Steam-es játék.

2013. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!