Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe flash player 11 active...

Adobe flash player 11 active x -et tegnap netezés közben újra telepítette a gép, szinte észrevétlenül, tehát nem kérdezett rá semmire. Lehet-e vírus?

Figyelt kérdés

adobe flash player 11 active x és adobe flash player 11 plugin is van a gépemen, egyébként google crome -ot használom, és tegnap netezés közben feljött vmi hülye reklám,hogy nyertem, én automatikusan kiikszeltem, akkor történhetett vmi, nem kérdezett rá semmire, nem hozott fel semmi programot, kiléptem arról az oldalról, majd bementem a programok és szolgáltatásokba és akkor láttam, hogy az adobe flash player 11 active x telepítési ideje 08.22-e.

Egyébként a gép működik azóta is rendesen. Lehet esetleg,hogy csak magától frissített?

Honnan tudom megnézni, hogy van-e rajta vmi vírus?Hova kell belépni, ahol mutatja?

Ja egyébként vírusírtóm nincs :(

Köszönöm, a válaszokat, légyszives, ha válaszoltok ne informatikus nyelven írjatok :)


2013. aug. 23. 09:17
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Nézd meg a feladatütemezőt, ha van

Adobe Flash Player Updater -akkor az auto frissít.

Menj a Vezérlőpult flashplayer -hez és az advanced fülön a frissítést állítsd never -re akkor nem frissít.

[link]


mindezektől még lehet vírusod...

2013. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem, igazad van, tényleg van rajta Adobe Flash Player Updater, meg egy csomó más...Mostanra frissítette a AFP plugint is. Mindenesetre nem észlelek semmi változást,

nem akadozik, rendesen bejön minden.

Vmi vírusírtót tudsz esetleg ajánlani?

2013. aug. 23. 21:27
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Az oldalon rengeteg hasonló jellegü (vírusírtó) kérdés van, a vélemények eltérőek. én az Eset Smart Security-t használom vírusmentesen már 4 éve. ez fizetős, de újságos és egyéb megoldások léteznek.

sokan ajánlják a panda -t v. az avast -ot, kaspersky igen jónak ítélt. Én kipróbáltam a Comodo -t és jónak tűnt. fontos a tűzfal mellett a fájlrendszervédelem. a comodo a veszélyes alkalmazásokat képes egy virtuális környezetben futtatni.a döntés a tied. Segítségnek egy FÜGGETLEN tesztoldal:

[link]

...mert mindenki a sajátját írja a legjobbnak.

F-secure-t csak azért nem ajánlom mert nagyon fogja a gépet.figyelmedbe ajánlom, hogy a malware nem vírus ezért nem árt egy malware írtó sem , én a Malwarebytes-t ajánlom (ezzel elkerülöd a toolbarok és egyéb veszélyes alkalmazások települését). de nézz körül az oldalon.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=legjobb+v%ED..

2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!