Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon tools és The sims 3?

Daemon tools és The sims 3?

Figyelt kérdés
Sziasztok, leszedtem a sims 3-at, és melléje az állatosat, az éjszakásat, az évszakosat és most a városszépítőt. Mármost, ez 5 cd viszont a daemon tools lite csak 4et enged. melyik daemonnal tudnám mindet betenni? (a pronál nem enged már mert lejárt a próba licens.)
2013. aug. 23. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kevered a dolgokat egy kicsit véletlenül ?

Elég mindig csak annak bemountolva lenni, amelyikkel játszol. Sőt ez így nem is igaz mert vannak olyan játékok, amelyek csak a telepítés idelyére igénylik a DT.-t, és utána akár ki is törölheted. nem tudom , hogy a Sims 3 nál hogy van, de rengeteg játékot telepítettem már DT. al,. Jelenleg is kb 8-10 játék van a gépemen, és csak egy "van bemountolva", és a többi is kivállóan működik.

2013. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

A kiegészítőket fel szokás telepíteni az ugyancsak feltelepített alapjáték mellé.

Az ilyesmit egymás után csináljuk, amihez 1 (azaz egy) darab virtuális meghajtó bőven elég, mert egyszerre csak egy képfájlra van szükséged a telepítéshez.


De ha neked mégis több kellene, akkor használd például a Virtual CloneDrive-ot, az nyolc meghajtót csinál neked, vagy a Gizmo Drive-t, az tízet.

A Virtual CD 10 viszont 23-at. Igaz ez fizetős.

2013. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

az elsőnek üzenem, hogy a sims 2 és a 3is olyan hogy leszedem a kieget, berakom daemonba.. (ha az alap fent van és annak a helyére rakom be a cd-t: ) kiírja hogy: A THE SIMS 3 XY KIEGÉSZÍTŐ TELEPÍTÉSÉHEZ KÉRJÜK HELYEZZE BE A THE SIMS 3 ALAP CD-T A MEGHAJTÓBA.


ezért csinálok több meghajtót.


ha pedig ki is veszem, akármelyiket daemon-ból el sem indul a játék, az Intro után egyből kiírja, hogy: HIBA! HELYEZZE BE A ... CD-T A MEGHAJTÓBA.


szóval, ha játszani akarok kiegekkel akkor mindeggyiknek folyamatosan daemon-ban kell lennie!

2013. aug. 23. 10:01
 4/6 hypno ***** válasza:
Érdekes verziót szereztél.
2013. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

okés ezt megoldottam, márcsak egy olyan apró gondom van, hogy ugye újrapakoltam az összes cd-jét a játéknak, ugyan azt amikkel eddig is játszottam. viszont most azt írja ki a játék: C:/programfájlok(x86)/electronic arts/ the sims 3/game/bin/TS3W.exe: nem win 32 fájl.


megnéztem és ez az egy nyamvadt fájl "Windows starter apps"


a múltkor nem volt vele gond!

2013. aug. 23. 13:23
 6/6 hypno ***** válasza:

Az ISO (BIN/cue, vagy más képfájl) mellett letöltöttél .nfo kiterjesztésű fájlokat is.

Azokat el kellene olvasni, mert le van írva bennük, hogy mit is kell még tenned.

2013. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!