Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik op rendszert éri meg...

Melyik op rendszert éri meg venni?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate

Windows 8 sima

játékra



2013. aug. 23. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows 7.
2013. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem megvenni egyiket sem érdemes.

Amúgy meg Win 7 még mindig a legjobb választás játékokra.

2013. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor honnan töltsem le?
2013. aug. 23. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre inkább a Win 7-et javaslom, abból is a Home Premium-ot. A Win 8-nak még hagyni kell egy kis időt, hogy kiforrja magát.
2013. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítottam, hogy csak a megvétel, és a letöltés a két járható út. A jobb számítástechnikai szervízekben néhány ezerért (4-5) feltelepítik neked. Az 100 % ig eredeti, és megbízható rendszer lesz.

Még úgy is jobban megéri, ha évente újratelepíted ennyiért, mint egyszerre kiadni kb. 30 ezret egy lemezért.

Egyébként a letöltésben is tudok segíteni, ha érdekel. (csak privátban !!)

2013. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A jobb számítástechnikai szervízekben néhány ezerért (4-5) feltelepítik neked. Az 100 % ig eredeti, és megbízható rendszer lesz. "

Hát, ez szerintem túl szép, hogy igaz legyen. Attól, hogy nem rinyál az eredetiség-ellenőrző még nem biztos, hogy eredeti a cucc.

G.

2013. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell a kákán is csomót keresni !!! A lehetőségre próbáltam rávilágítani. Nevezetesen, hogy nem csak a vásárlás, és a letöltés létezik.

Nyíregyházán, ahol én lakom, legalább 4 olyan helyet tudok, ahol hivatalos engedéllyel telepítenek Windovws-t.

Nem hinném, hogy ha már engedélyük van rá, akkor feketén letöltött lemezről csinálják a telepítést. Legalábbis merem remélni, hogy nem.

2013. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!