Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy LG ln550 gps-em és...

Van egy LG ln550 gps-em és nem találok rá programot. Egy fórumon az alábbiakat találtam de a linkek nem élnek, nem e segítene nekem ebben valaki?

Figyelt kérdés

Mivel sokan rendelkeznek a fent említett navigációs eszközzel, és gyakran keresnek meg hasonló fórumokról azzal a kéréssel, hogy segítsek már iGO8-at rakni LG navira, így gondoltam egyszerűbb lesz leírni ide, és lehet hivatkozni az oldalra, valamint nem kell ugyanazt leírni kismilliószor Smiley


A következő linkről töltsd le az iGO 8-at:



iGO 8.3.4.102680 verzió LG LN-550/LN-555-re.


nem engedte a linket!!!


A már megszokott magyar térképpel, POI-val, épületekkel.



Ez az iGO át van alakítva úgy, hogy az LG elfogadja, és fusson rajta normálisan.

A „telepítése” nagyon egyszerű  Csak kicsomagolod a ZIP tartalmát, felmásolod egy üres SD kártyára, és készen is vagy 

(Semmit ne változtass a könyvtárneveken, mindkét könyvtárt másold fel a kártyára – GPSLOG és LGE-t is). Ezután a progi már bármilyen iGO 8.3.x térképpel használható, mivel a licence file Full EU-ra érvényes, és nincs benne frissítési korlát sem (tehát bármilyen friss térképállománnyal használható).


Az LG LN-550/LN-555-ön az iGO 8-ban használt állományok helye a következő:

- térképek: LGE\LGENAVI\CONTENT\MAP

- épületek: LGE\LGENAVI\CONTENT\BUILDING

- POI: LGE\LGENAVI\CONTENT\POI

- domborzat: LGE\LGENAVI\CONTENT\DEM

- speedcam: LGE\LGENAVI\SPEEDCAM


És egy másik lehetőség amivel a készüléken Igo Primot futtathatsz:

Idézet


nem engedte a linket!!!


Letöltés után csak simán ki kell csomagolni az SD kártyára (semmit nem szabad változtatni a könyvtárstruktúrán!!!).



#GPS #iGO #program #LG ln550
2013. aug. 23. 12:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!