Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megnézni, hogy...

Hogyan lehet megnézni, hogy milyen?

Figyelt kérdés

Videókártya

processzor

stb.

Ezeket milyen programmal lehet megnézni?



2013. aug. 23. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
pl. eszközkezelő
2013. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Válasz Vilmos ***** válasza:

És az eszközkezelő mellett (értelemszerűen a vezérlőpultból kiindulva jutsz el odáig, bár azt most azért nem tudom leírni neked, hogy hogyan, mert nekem kicsit máshogy néz ki a vezérlőpult) még >rengeteg< program létezik erre, a domainware-ektől elkezdve a fizetős professzionális nagy programmonstrumokig.

Ott van pl. a nagyobbak közül az Everest - [link] -, külön CPU-ra a "CPU-Z" nevű program ( [link] magyarul : [link]

És sorolhatnám naphosszat, de hogy nekem se kelljen feleslegesen verjem a billentyűzetet, a szövegelés helyett feltöltöttem neked egy jó vaskos programcsomagot tele diagnosztikai (és "hardveres karbantartó") szoftverekkel : [link] (21 MB)


Az EXE kiterjesztésektől ne ijedj meg - szavamat adom rá, hogy nem vírusosak, nem áll érdekemben a gonoszkodás, ezt sejtheted ;) Ártatlan 7-zip önkitömörítő csomagok, úgyhogy csak futtatnod kell őket, és autómatikusan kibontják a tartalmukat, előny, hogy nem kell rá külön program, de a jó tömörítésnek köszönhetően előbb lejönnek :D


Valószínű azért, hogy nem fogod mindegyik programot a csomagból rendszeresen használni, azért kellően nagy választék van ott ;) - de ki tudja, van amikor jól jöhet 1-2 közülük... =)

2013. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Válasz Vilmos ***** válasza:
Bocsi, de a magyar CPU-Z-s link egybefolyt a zárójellel, és úgy rákattintással nem jön be az, aminek kéne - itt a LINK még egyszer SIMÁN : [link]
2013. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!