Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Help! Telepítettem a gépemre...

Süni002 kérdése:

Help! Telepítettem a gépemre az XP home editiont, és magától állított be valamilyen jelszót. Nem tudom bekapcsolni a gépet. Valaki tud selgíteni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 14:52
 1/2 soccerway ***** válasza:

magától biztos nem.


"Ha elfelejtette Windows-jelszavát vagy az lejárt, akkor új jelszót kell beállítania a számítógépre való bejelentkezéshez.

Akkor állíthat be új jelszót, ha az alábbiak egyike teljesül:

Be tud jelentkezni rendszergazdaként, és így új jelszót tud rendelni fiókjához. Ehhez használja az 1. módszert.


Megjegyzés: A Windows telepítésekor a rendszer automatikusan létrehoz egy Rendszergazda fiókot, és üres jelszót állít be hozzá.

Előzőleg készített egy jelszókiadási lemezt a számítógéphez. Ehhez használja a 2. módszert.

Ha jelszókiadási lemeze sincs és rendszergazdaként sem tud bejelentkezni, akkor sajnos csak úgy fogja tudni ismét használni a számítógépet, ha újratelepíti a Windows XP rendszert és a számítógépen található egyéb programokat. Ez biztonsági okokból van így, mivel máskülönben bárki beállíthatna új jelszót mások számítógépén, és ezáltal hozzáférhetne azok személyes adataihoz."

2013. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem tudom bekapcsolni a gépet."

Meg sem nyekken? :)

2013. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!