Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program a fraps-on...

Van olyan program a fraps-on kívül amihez nem kell nagy gépigény? (és a többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát a kérdésem,hogy van-e, olyan program mint a fraps csak nem kell hozzá olyan nagy gépigény ami alatt azt értem,hogy olyan nagy géigény hogy ha fel akarok venni egy játékot ne lassuljon a földig? Amikor fel akarok venni egy játékot nem lehet mert körülbelül lelassúl a 20xs átlag alattjára. Mert gondolom ilyen programhoz mint a fraps már nagyobb gép kell mint az enyém. Tehát van másk? A lényeg,hogy akkor mi a neve? Előre is köszi!

2013. aug. 23. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A videózáshoz erős pc kell.
2013. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 soccerway ***** válasza:
nem magához a fraps-hoz kell erős gép, hanem a játék felvételhez. Mindegy milyen programot használsz erre.
2013. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Közel sem mindegy milyent használsz. A FRAPS azért ajánlott, mert felvétel közben nem tömöríti a videót, ami még több erőforrást igényel! Ha a Fraps szaggat akkor arra a gépre nem való videórögzítő vagy lassú a vinyód...
2013. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pedig frapsot használtam mindig, az a legjobb.

De van még hypercam.

2013. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 soccerway ***** válasza:

"De van még hypercam."


csak az nem játék felvételre.

2013. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Action! a favoritom. Persze ahhoz sem árt egy erősebb masina.
2013. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

4es vagyok megint.

5ös lehet, azzal nem igazán próbálkoztam, az első volt a fraps, aztán megmaradt az.

A hypercamot asztal felvételre használtam egy ideig.

2013. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fraps a legjobb erre mint ahogy az elmondták nem tömörít felvétel közben ha nem bírja avval se a géped akkor nem tudsz mit csinálni (esetleg ha lejjeb veszed a játék felbontását,grafikáját) ez van ez az igazság ezen nincs mit tárgyalni nincs jobb a frapsnál az action a procit kevésbé terheli az GPU-s munkát végez de ahoz viszont kell megfelelő vidikártya meg SSD vagy valami jó vinyó , vagy veszel egy felvevő (capture) kártyát
2013. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 soccerway ***** válasza:
Amivel lehet még enyhíteni a terhelést, ha van egy külön merevlemez amire a felvétel készül.
2013. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezért is írtam,hogy amihez nem kell nagy gépigény, vagy is gép. Erős pc kell hozzá,most laptopról írok, aminek a kövekezők az adataik:


CPU:Mobile DualCore Intel Core Duo T2300E, 1666 MHz (10 x 167)

RAM: 2,39GB

Alaplap:Hewlett-Packard HP Compaq nc6320 (EY396ET#ABD)

2013. aug. 24. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!