Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell beállítani Audioci...

Hogyan kell beállítani Audiocityben, hogy csak a hangkártya segítségével vegye fel a zenét?

Figyelt kérdés

Van egy oldal, ahol nem lehet letölteni a zenéket, csak meghallgatni, de viszont azt kiváló minőségben! Innen szeretném valahogy felvenni a zenéket, ugyan olyan minőségben!

Egyik ismerősöm mondta, hogy audiocityvel lehet olyat is csinálni, hogy ne a mikrofonnal hanem vlhogy a hangkártyával vegye fel a zenét! Próbálgattam a beállításokat se sehogy se sikerült! A lényeg, h ne a rossz minőségű mikrofonos zaj, hanem ugyan olyan jó minőségű felvétel hallatszódjon! Köszönöm szépen a segítséget!!!



2013. aug. 24. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs ilyen lehetőség, hogy "stereo keverő", akkor nem fog menni. Ezt ugyan megnézheted a hangkártya beállításnál>>> [link]

ha van stereo mix, akkor szerencséd van.

A hangkártyák driveréből kihagyják mostanában ezt a lehetőséget. Erre megoldás>>> [link]

...mondjuk rögzíted wav-ba, ha szerkeszteni akarod, akkor megnyitod Audával...

2013. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most néztem utánna a dolognak, és valóban a "Stereo keverő" a dolog nyitja. Én sem tudtam jelenleg felvenni rendszerhangot, de a vezérlőpultban, a hangbeállításoknál megnyitottam a felvétel fült, és ott csak engedélyezni kellet, és azonnal megjelent a programban is a Stereo keverő lehetőség.

Win 7 nél így néz ki : [link]

Esetleg ha a listában nem szerepelne a Stereo keverő, akkor (ha van) jobb klikk és "Tiltott eszközök megjelenítése " -vel elő lehet csalogatni.

2013. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam sajnos ez nincs meg win7 alatt...gyenge a hangkártyám gondolom, remélem a kérdezőnek bejön a dolog...

Részemről köszi a képért.

2013. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!