Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb Tomb Raider...

Melyik a legjobb Tomb Raider játék?

Figyelt kérdés
tomb raider

2013. aug. 24. 13:14
 1/4 anonim válasza:
Nekem az Anniversary nem tetszett annyira, a Legend pedig unalmas volt. Az Underworld az, ami megfogott, a mai napig kb. 37x jatszottam ki. A grafika ès a történet is nagyon jó volt. A 2013-as már teljesen más mint az előzőek. Itt nem a látvány és a kidolgozottság miatt nem jó, azt meg kell hagyni, hogy rohadt jól sikerült. Maga a játék menete, a történet. Nekem már nem olyan Tomb Raideres... :/
2013. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem egyértelműen a legújabb tetszett.... de nekem még nagyon tetszett e mellett az Anniversary...Az Underworld se rossz csak szerintem az túl könnyű volt és nem voltak benne ilyen boss harcok és a vége is sztem elég gagyi :S
2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a negyedik része a The Last Revelation a legkedvencebb kedvencem :D egyszerűen imádom. Hosszú, izgalmas, Egyiptomban játszódik és egy ókori egyiptomi legendát dolgoz fel.


A legújabb a Survivor is born is eddig nagyon jónak ígérkezik. Talán ez lesz a második kedvencem.


Harmadik kedvenc talán az első rész, azt is sokszor kijátszottam már.


A Legendhez is volt már szerencsém, ezt is végig vittem párszor. Ezzel a résszel csak annyi volt a baj, hogy elég rövid volt.


A harmadikból valahogy nem sok maradt meg nekem, sem a történetéből sem pedig úgy más egyébből pedig azt tudom, hogy ott Lara szinte az egész világot bejárta.


A többihez eddig nem igazán volt szerencsém, de igyekszem pótolni a lemaradást. :)

2013. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a legelső a legjobb
2013. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!