Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi lebilincselő pc játékok?

Régi lebilincselő pc játékok?

Figyelt kérdés

Hali!

Elromlott a vgam így most egy régi 256ossal ( 8400gs) el pótoltam, szeretném ha ajánlanátok pár olyan pc játékot amik titeket le kötöttek anno, amit érdemes játszani. mostani confom: dualcore 3,2 proc, 6giga ram , 256os 8400gs vga. Leginkább olyan játékok érdekelnek amiben van izgalom és van története, legyen az lövöldözős, rpg etc.



2013. aug. 24. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Star Wars: Knight of the Old Republic 2 részét mondanám... de nagyon nem szeretik a több magos processzorokat... az első részt úgy vittem végig, hogy:

Nem updateltem a játék, indításkor alttab, majd feladatkezelő és az affinitást egy magra vettem. Továbbá kábé 5 percenként nyomkodtam a gyorsmentés gombját a játékban, mert véletlenszerűen egyszerűen leáll a program. (nem több magos procikra tervezték)

A második rész kevesebbet fagyott, de azért ott is végig mentettem. :D


Aztán a másik gyöngyszem a polcomon a Star Wars Jedi Knight Jedi Academy... Az gond nélkül megy, csak az 1.01-es frissítés kell neki.


Aztán azt mondják hogy jó: ott a The Elder Scrolls: Morrowind - ezt sose próbáltam mondjuk. Ezen felül azon a gépen röhögve elfut egy PlayStation emulátor mondjuk - amire meg tonnaszám vannak jó játékok. Pl Final Fantasy VI / VII / VIII / IX, Chrono Cross, Metal Gear Solid (ez van PC-re is, meg Final Fantasy 7 és 8 is, de azokat körülményes működésre bírni).


Ha a történetet nézzük, akkor pl az első Metal Gear Solid-nál zseniálisabbat hiába is keresnél... annak hangulata és története is van, nem is akármilyen - hiába a PS1 szintű grafika.


Most csak pár saját kedvencet mondtam, saját ízlés szerint - én nagyon szeretek emulátorokkal, régebbi játékokat használni személy szerint.

2013. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Diablo
2013. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jazz Jackrabbit :D
2013. aug. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!