Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg melyik verzió az...

Jelenleg melyik verzió az Utorrent legfrissebb, STABIL, magyar kiadása?

Figyelt kérdés
Egyszer frissítettem az utorrentemet,és 4 percenkénbt azt mondta,hogy nincs jól beenkódolva,és vagy 30 ilyen ablakyni üznetetet kaptam mindig bekapcsolásnál,új torrentnél,stb.Visszatettem a régit,3.2.3 asszem a jelenlegi verzióm,de ez már elég elavult lehet.Nem tudom,hogy mi van most,de van elég seed a letöltött torrentjeimnek,de mégis 50 kb/s-mal jönnek,miközben a torrentjeim 1,1 Mb-al szoktak lejönni,és ezt a lassúságot nem bírom.Vagy vírusirtó is okozhatja mindezt?
2013. aug. 25. 09:22
 1/7 csacsi2 ***** válasza:

3.3.1

[link]


Nem mindíg az újabb a jobb, nekem ez van és jól működik.

A benkódolás az maga a torrent fájl és nem a program. Rosszul elkészített (benkódolt) torrentfájlnál fordul elő a jelenség nem tudsz vele mit tenni max BEncode Editor -t használd

ANSI vagy Unicode (2 exe fájl) mentsd el azzal amelyiket elfogadja (valószinüleg unicode -ba).

2013. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom van 3.3.1-es is, de én nem tölteném le.

Szerintem még mindig a 2.2.1-est érdemes használni, azóta csak egyre rosszabb lett.

2013. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csacsi2 ***** válasza:

miért lett rosszabb?! kevesebb a seeder, vagy lassabb a net?

Emberek ez egy egyszerü le(fel)töltésvezérlő, nem egy agyműtét! a sebességhez a kliensnek van a legkevesebb köze, amit beállításokkal max. korlátozni lehet!

lényeges, hogy a gép és a net sebességnek megfelelően legyen beállítva4 pl.: Ha több letöltési szál fut akkor elvileg gyorsabb, viszont ha nincs elég sávszélesség akkor több szálon lassabb mivel nem fognak kapcsolódni és még 1001 dolog a gyorsítótár, lemezreírás sávszélességnél a protokoll,program priorizálás...

2013. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3-as válaszolóval.

A "Stabil"-t mag végképp nem értem. Szerintem a kérdező se.

2013. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már nem azért Kispofa75,de nem írok olyat,amit nem értenék.A stabilt úgy értem,hogy nem csinál olyat,mint a beenkodolós hibaüzenet,mert nagyon zavaró az,hogy a gép bekapcsolásnál vagy kapok 30 iylen hibaüzenetet,ha letöltök egy torrentet,még ugyanannit,ha csak megynitom a programot,megint.A lassúság meg kiderült,a szolgáltatóm hibája.
2013. aug. 27. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha ezt leírod a kérdésedben akkor talán érthetőbb lett volna , hogy mire is gondolsz.

A kérdés alatti rész azért van, hogy bővebben kifejtsd mire is gondolsz. 4-5 éve torrentezek, mindenféle gépen, és operációs rendszeren, de még sosem volt olyan típusu hiba ami az Utorrentre lehetett volna visszavezetni.

Letöltöttem a klienst, és működik. Ezért értetlenkedtem.

2013. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csacsi2 ***** válasza:
beenkodolós hibaüzenetet azért kapod, mert a torrent fájl rosszul lett elkészítve (benkódolva), tehát nem a kliens hibája.
2013. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!