Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Championship Manager 2010em...

A Championship Manager 2010em gondol egyet, oszt kilép rendszeresen. De miért? (kifejtés alant)

Figyelt kérdés

Nos hát az úgy volt, hogy pár hete torrentről leszedtem egy CM2010 játékot, kitömörítettem, felmountoltam, hurá. Külön torrentről szedtem hozzá cracket, aztán felcrackeltem. Ekkor úgy döntöttem, hogy kell nekem a September Update (adatbázisfrissítés), így ezt is leszedtem, de nem torrentről, feltelepítettem, de megint crackelni kellett, ezt is megtettem. Végre belépek, baromi lassan tölt be (6-8 perc), aztán júli 25nél (játékbeli dátum) Windowsos hibaüzenethang, játék megáll, aztán sutty, eltűnik, de kint nincs semmiféle hibaüzenet. Ezután újra megpróbáltam játszani, akkoris ugyanott, ugyanazt csinálja.


Hát jó, leszedtem egy másik torrentet, ott már egybe volt a crack és az .iso-fájl. Feltelepítettem, ezt is crackeltem, közben eszembejutott az anno letöltött September Update, ezt is rátettem, újra crack, belépek, megint ugyanolyan lassú, és megint ugyanott kilép...


Ezekszerint a géppel lesz a bibi, de tudtommal megfelel minden rendszerkövetelménynek a játékhoz... maximum a 3 GHz, vagy az 1 giga memória nincs meg, de ezek csak az ajánlott követelmények, nem a minimum.


Egyébként a játék teljesen normálisan fut, az egyetlen baja, hogy néha lassú, mint említettem.

(ja, és bocsi, ha hülyén írtam le xD)


2009. okt. 30. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Milenne ha bemennél egy boltba és megvennéd? Összedőlne a világ?
2009. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem adok ki 7-8 ezreket egy játékra, ami nem is biztos, hogy egyáltalán működik.
2009. okt. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!