Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint. Netbe hogy bírom...

SIDLER22 kérdése:

Paint. Netbe hogy bírom elkülöníteni a képet a semmitől?

Figyelt kérdés
A Paint.Netbe Van két kép és az egyiket be szeretném tenni a másikba. Hogy lehet azt megcsinálni hogy az üres Szürke fehér kockás részt ne jelölje ki?

2013. aug. 25. 18:30
 1/4 tabaki ***** válasza:
Nem tudom, mert most nincs kéznél. Más programokban: Varázspálcával vagy szín szerint kijelölöd az üreset, azután megfordítod (alias invertálod) a kijelölést. Valószínúleg a Paint.NET is tudja, ha mégse, akkor bocs. Ha semmiképp nem jutsz dűlőre, használj más programot (Gimp, RealWorld Paint). Egyébként miért baj, ha az átlátszót is kijelöli? Azt gondolnám, hogy a végeredmény ugyanaz: Az áttevés után csak a figurát látod a másik képen. Nem?
2013. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem. Jön vele eggyütt a nagy semmi is oldalt.
2013. szept. 7. 09:10
 3/4 tabaki ***** válasza:
Sajnos, csődöt mondtam... Az XP újrarakása óta nincs fent a Paint.NET. Most a kedvedért megpróbáltam telepíteni, de képtelen vagyok rá. Nem tudom miért, elvileg minden kívánalom stimmel, a telepítő el is indul, aztán hosszas matatás után eltűnik, a progi meg nem kerül a helyére. Egyszóval nem tudok utánamenni a dolognak, bocsánat.
2013. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Not baj
2013. szept. 26. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!