Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek ilyen zenelejátszót?

Ismertek ilyen zenelejátszót?

Figyelt kérdés
Olyan zenelejátszót keresek, amely úgy játssza le a számokat, hogy nincs megállás, szünet a számok közti váltáskor, hanem egyből ahogy az egyiknek vége, már kezdődik is az új.
2013. aug. 25. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lejátszási listát WMP-ben is tudsz csinálni. Vagy nem értem mi a bajod. Általában a számok a végükön és az elejükön tartalmazhatnak egy minimális néma részt. ezt érzékelheted szünetnek. de ezen lejátszó nem fog segíteni, csak ha levágod azokat a részeket.
2013. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A winamp lejátszóban (lehet másban is, én csak ezt használom a gépen elég régóta) össze lehet úsztatni a számokat (crossfade opció az equalizer mellett és mellette meg lehet adni, hogy hány másodpercet...ezt Én 1-re szoktam állítani, ennyi az esetek nagy részében elég).
2013. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha cue alapján darabolt, akkor AIMP-nél nincsenek szünetek a váltásnál.
2013. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!