Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell DJ-ni?

Hogyan kell DJ-ni?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen. Részletesen légyszíves

2013. aug. 26. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Kell egy program hozzá. A legjobb program a Virtual DJ amit óvodás öcsém is kezel.

Vagy egy profi már zenekészítő programokba dobja össze a dolgokat. Esetleg keverőkkel [link]

vagy egyéb más hangeszközökkel érdemes neki kezdeni. Majd hogy ha szerepelni is szeretnél vele akkor az "eredetiben megvett (mert ugye meg veszed a zenéket nem illegálisan letöltöd) zenéket jogilag tiszta módon meg oszthatod másokkal.

2013. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom és nekem is a Virtual DJ van abban kellene segíteni hogy mire kell figyelni vagy hogyan kell vele dolgozni?
2013. aug. 26. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elindítod a balos DECK-et, mivel még kezdő vagy megvárod amíg jön az outro, és amikor az indul, a másik számot, ami feltehetőleg ugyanakkora sebességen van (128 bpm tipikus house szám, plusz Original/Extended/stb. Mix-eket keverj, szóval nem ilyen youtube-ról szedett f...st! :) ) pont elindítod a másik szám elejét, így amikor az outro-nak vége, a másik számon már végzett az intro, és jöhet az átvezető vagy a drop, vagy climax, vagy tudomisén :)
2013. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez elég vacak leírás volt.

A mixtechnika nem ennyiből áll.

Meg kell tudnod mi az a 4/4-ed stb,

A virtual dj a legroszabb program erre.

2013. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert gyakorikérdések-en fog megtanulni mixelni, tényleg... :)

Szerintem kezdésnek bőven jó, ha legalább nincs lódobogás két szám átváltásánál.

Nálam se ennyiből áll egy mix, nyugi, VDJ-t se használom, meg szerintem tudom mit beszélek. A srác alapból írt üzenetet, hogy "köszi", ergó már segítettem neki, szerintem ez bőven jó arra, hogy ne vegye el a kedvét végérvényesen a mixeléstől. B__hatod a 4/4-et, ha azt se tudod mit nyomj mikor.

A VDJ soha nem arról szólt, hogy midnenkiből profit csináljon, csak többé-kevésbe ingyen segít, hogy megismerkedj az egész keveréssel. Ha érdekli a téma úgyis fog tutorial videókat nézni, vagy ha van haverja megkéri, hogy segítsen.

2013. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!