Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, ami a html...

Van olyan program, ami a html oldalt txt-be vagy importálható állományba menti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szakdolgozatomat csinálom épp, és az egy webáruház lesz. Az adatbázisomon dolgozom és szeretném ha megtudnám azt oldani, hogy nem kellene egyesével bepötyögnöm az adatokat, mert hatalmas az adatbázis.

Arra gondoltam, hogy lementem az oldalt vagy ilyesmi, majd átkonvertálom txt-be vagy valamibe és beimportálom accesbe vagy workbench vagy valamivel összehozom.

Próbáltam azt is, hogy bemásolom ctrl+a-val egy txt-be de sajnos formázatlanul csak bepakolta :(

Köszönöm a segítséget!



#HTML #konvertlálás
2013. aug. 26. 20:57
 1/5 tabaki ***** válasza:
Miért nem nyitod meg egyenest Worddel?
2013. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerül a worldos, mert teleküldi hibákkal. Nekem az is jó lenne ha azt megtudnám oldani, hogy amit kijelölök és másolok, azt ugyanazzal a formázással tudjam lementeni. Egyébként köszi a tanácsot!!
2013. aug. 26. 21:04
 3/5 tabaki ***** válasza:

Azért nézz szét ezen a tájon is, hátha:

[link]

2013. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi: )
2013. aug. 27. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajjajjajj
2013. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!