Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vásároltatok már az alábbi...

Vásároltatok már az alábbi weboldalról?

Figyelt kérdés

[link]

Ha igen kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, mert én egy eléggé drága dolgot tervezek megvásárolni és nem árt az óvatosság.



2013. aug. 27. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Én internetről nem szeretek vásárolni
2013. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A webes vásárlás valamennyire a bizalomról is szól. Vagy ne vásárolj webről, ha ezen nem tudsz átlendülni, vagy keress olyan oldalt, ami bizalomgerjesztőbb számodra.

Vagy pl. én mindig utánvéttel szoktam vásárolni és akkor megnézem, amit kaptam utána fizetek a futárnak.

2013. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak jó tapasztalataim vannak az internetes vásárlásokkal kapcsolatban.

Véleményem szerint a legbiztonságosabb olyan helyről vásárolni akik rendelkeznek bolttal is. Vagyis személyesen is betudok hozzájuk menni az útcáról. Az ilyen helyekre fenntartás nélkül előre utalok.

A lényeg a Kapcsolat menüpontnál van.

Ha van bolt, telefonszám akkor nagy baj nem lehet.

Jelen esetben , ha véleményt kellene mondanom, akkor mindenkép bizalom gerjesztő, hogy több nagyvárosban is van irodájuk és van egy mobil ill. Bp.-i telefonszám is.

A " Vásárlóink" menüpont is teljesen meggyőző.

Összességében engem meggyőzött a weboldal, teljesen korrektnek tűnik. Azért egy-egy telefonhívást megérne a két telefonszám. Ha a telefonos elérhetőségükkel sincs gond, akkor szerintem OK.

2013. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy megoldható lenne-e kibontani a csomagot még azelőtt, hogy azt kifizetném, hiszen a futár munkája a csomagot leszállítani és átadni, nem ő felelős a tartaláért. Különben jól sejted, úgy tervezem, hogy a futárnak adom a pénzt, nem bankkártyával szeretnék fizetni. Beszéltem velük telefonon, megbízhatóaknak tűntek. Köszönöm a tanácsaitokat, véleményeiteket és várom a további hozzászólásokat.
2013. aug. 28. 02:23
 5/6 Vinyard válasza:

De ki kell bontsd a csomagot, nem azért, hogy mi van benne, hanem, hogy nem-e sérült. De az már a dobozán látszódik.

Mert ha sérült akkor jegyzőkönyvet kell biztosítson amit mind a ketten aláírtok, mert valahol csak abban az esetben cserélik a terméket ha készült jegyzőkönyv.

2014. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Megrendeltem tőlük és elégedett vagyok, minden rendben volt a csomaggal a szállítással és a termékkel egyaránt.
2014. máj. 29. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!