Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrégiben telepítettem a...

Nemrégiben telepítettem a LMMS (Linux MultiMedia Studio-t) Ubuntu 13. 04-re. Az lmms verzió 0.4.14. rc1. A program maga működük, nincs is baj, de nincsenek virtuális hangszereim, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom behozni a VSTi-ket. és ez baj. Baloldalt elvileg a menüben lennie kéne egy olyan alkalmazásnak h VeSTige, ez sincs. Próbáltam wine-on keresztül telepíteni a windowsos verziót, de a fene tudja miért, az nem indul el? Tudtok nekem segíteni ebben léci? Mellesleg leszedtem egy mappát, ami 60-70 Mb, tán CMake-el kéne telepíteni (kiépíteni? bulilding), de nem tudom milyen programok kellenének még ehhez, nemmelesleg kicsit értek a linuxhoz (alap terminál parancosk). Ha valaki tudja a választ, és esetleg venné a fáradtságot, h nekem segítsen akármelyik megoldásban, h sikerüljön rendesen telepíteni a lmms-t, nagyon szépen megköszönném. Léci ne gyertek h minek linux, meg minek vsti...satöbbi, nem az enyém a gép csak használhatom, tehát oprendszer csere nem megoldás, és a hangszereimre is szükségem van...?

#linux #Ubuntu #VST #Wine #VSTi #CMake #Linux MultiMedia Studio #LMMS-VST
2013. aug. 27. 16:58
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Hm. Midi lehet gond, ahhoz van telepítve minden? A cmake esetén a fordítás majdnem ugyanaz, mint sima make esetén.
2013. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, közben siekrült úgy telepíteni terminálból, h meg a VeStige, be is hozná a virtual instrumentet...ha...:D ehhez ugye kell a wine, mivel a virtual instrumentek .dll-ről futnak...ugyanúgy ubuntu 13.14em van, lmms 0.4.14. rc1, és wine 1.6. de amikor beimportálnám, akkor "lefagy" vagyis megáll, és azt írja ki a wine is meg az lmms is, h nem válaszol, erőltetett kilépéssel tudom elhagyni, szóval cs*szik rá...nincs vmi tipped, tippetek esetleg?
2013. aug. 29. 12:15
 3/4 A kérdező kommentje:
elnézést, ubuntu 13.04, és wine 1.4el is ugyanez volt
2013. aug. 29. 12:17
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Kissé hülyén hangzik, hogy natív linuxos programhoz WINE kell... Hétvégén utánanézek.
2013. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!