Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skypon, hogy látom, hogy...

Skypon, hogy látom, hogy kinek írtam üzenetet, illetve hívtam meg partnernek?

Figyelt kérdés
Biztos nagyon alap, de sehol sem találom, és nem látok ilyen kérdést. Megy a zöld a helyes válasz beküldőinek! :D

2013. aug. 27. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A partnerlista mellett - Legutóbbi. Erre kattints.
2013. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt írja nincs legutóbbi, pedig azt hiszem volt
2013. aug. 27. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a beállításokban a nincs naplózás van beállítva, akkor nem menti, és nem tudod visszanézni sem. A beállításokban lépj az adatvédelem opcióra, és ott nézd meg, mi van beállítva.
2013. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg kézi törlésen van, de nem töröltem. Biztos nem tudok semmit csinálni? Esetleg partnernek hívottakat megnézni? Az eddigieket is köszönöm, remélem nem ez a vége!
2013. aug. 27. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit még megtehetsz, jobb kattintás a partner nevén, itt korábbi üzenetek- teljes napló.

A meghívott partnernél szintén jobb kattintás a néven, és kiírja, hogy a partner még nem osztotta meg önnel az adatait. Valahogy így. Üdv.

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy, de megoldódott. Az lehet, hogy csak azokat a beszélgetéseket látom, amit azon a gépen folytatok, és a másikon levőket nem?
2013. aug. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!