Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini telefonnal hogyan lehet usb adatkábelen keresztül netezni?

Figyelt kérdés

Kellene rá néhány alkalmazás de nincs mobilinterneten,nem tudok megabájtot venni mert ilyen számokra amilyen nekem van nagyon körülményes és wifink sincs.

Próbáltam már keresgélni, hosszú és bonyolult eljárásokat találtam, böngészőbe települő bővítményekkel teli programokat kellett telepíteni de sajnos azokkal sem sikerült.

usb-re nem sikerült az internetet szétosztani és telefonnal sem jött be eddig raja...

Komolyabb rövid és érthető leírást tud valaki hogy mégis hogy birom csatlakoztatni?



2013. aug. 27. 23:34
 1/3 Komplikato ***** válasza:

"Komolyabb rövid és érthető leírást tud valaki hogy mégis hogy birom csatlakoztatni?"


Reverse Tethering-nek hívják a megoldást. összesen egy programot találtam ami elvileg alkalmas rá, de több évtizednyi tapasztalattal is több hónapos szenvedés után feladtam. Ezerszer egyszerűbb a Wifi. Akkor is ha nincs vagy drágálod.

Magyarul nincs rövid és érthető leírása, valószínűleg egy parancssori linux telepítést ezerszer könnyebb lenne ...

2013. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is azt találtam, hosszú bonyolult leírással, telepítettem is de órákig tartó eredménytelen próbálkozás után töröltem a programot.

Kár, mert nincs rajta se fálj manager, se feleslegesen futó alkalmazásokat bezáró progi. igy pedig nem sokat és és az akku is egy kettőre tönkremegy.

Használtan vettem és nyilván éppen emiatt adta el az előző gazdája is, mert direkt hibája nincs és rá sem volt szorulva csakhát a telefon túl egyszerű így, nehezen kezelhető,nagyon gyorsan merül, nem jó illetve direkt hibája nincs csakhát...

2013. aug. 28. 00:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Most csak ezért nem akarok routert, wifit venni...az nagyon drága mulatság lenne...esetleg majd egy új telefonszámmal amire lehet megabájtot tölteni lehet hogy megpróbálom akkor a marketből.

Vagy lehet hogy én is túl adok rajta még mielőtt teljesen elcseszem és veszek az árán egy kezelhetőt mert ez kb annyiban több (ha egyáltalán igy több) mint a régi nokiám hogy okkal móddal lehetne rajta net és nagyobb felbontású és vakus a kamera.

2013. aug. 28. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!