Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat ismertek,...

Milyen programokat ismertek, amik a számítógép távoli felügyeletét, hibaelhárítását, de nem távoli asztallal teszik lehetővé?

Figyelt kérdés
Olyan windows alapú programot keresek, amivel a hálózat összes gépe egy gépről managolható, távolról elháríthatóak a hibák, de nem távoli asztal útján.

#tavolimanagemant
2013. aug. 28. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
linux szerverre ssh :) windowson nem értek hozzá, gondolom ott nem véletlen a távoli asztalos megoldás.
2013. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy akarsz te hibát javítani ha még azt se tudod hogyan kell elérni a hálózati gépeket?
2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, pontosan tudom hogyan érhetem el a hálózati gépeket, én csak ajánlást szerettem volna kérni olyan programra, ami a távoli gépet képes figyelni és a managolni. Kapásból tudok is egy ilyen szoftvert, úgy hívják hogy SCOM, de 1 nagyon drága, 2 rettentő erőforrás igényes, és a cég tuti h nem fogja megvásárolni.Hasonló alternatívát keresek.
2013. aug. 30. 09:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és egy másik nagyon fontos dolog, hogy nem 1 gépet kell kezelni hanem kb 40 et. Tehát ssh és távoli asztal alapból kiesik, a Hamachi pro jöhetne még szóba, de nagyon drága.
2013. aug. 30. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

hát a mai világban főleg windows alapú megoldások tekintetében semmit nem adnak ingyen. nem véletlenül használnak szervereken illetve kiszolgálókon linuxot. (no persze nem ez az egyetlen érv)

ilyen mértékű adminisztráció ingyen nem fog menni.

2013. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!