Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri erre a gépre win7-et...

Megéri erre a gépre win7-et vagy win8-at telepíteni?

Figyelt kérdés

Alaplap: P4-P800VM

CPU: P4 2.8 GHz

RAM: 2*512MB DDR

HDD master: 80GB (névleges érték)

HDD slave: 120GB (névleges érték)


Melyik menne gyorsabban: win7 vagy win8?


Vagy váltsak linuxra. Csak nem biztos hogy az USB internetes stick működne.


Állítólag megszünik az Xp támogatása és már nem adnak ki rá frissítést.


2013. aug. 28. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én inkább a windows7 ultimate32 bites verzióját javaslom win 8 at meg te majd eldöntöd. Egyépként ez egy laptop?
2013. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Asztali PC
2013. aug. 28. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a windows 8 de abból is 32bit,ha csak ezek közül lehet választani..az ultimatet nem ájánlom mert több alkalmazást használ mint a testvérei és így csak a gépet lassítana,de ami neked igazán jó volna az a win7 home premium 32 bit.az simán,gyorsan futna
2013. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ebben az állapotában nem érné meg rátenni - élvezhetetlen lenne (elvileg bár nem próbáltam). Az oprendszer memóriaigénye eleve 1GB. Ha plusz programot is futtatnál ez csak több lesz. Ha raksz a gépedbe még memóriát akkor jó lehet.
2013. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!