Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok nekem olyan programot...

Tudtok nekem olyan programot amellyel megtudom nyitni a tmp fájlokat mert nem szeretném h elvesszenek ezek a fájlok?

Figyelt kérdés
Letöltő linket tudtuk küldeni?

2013. aug. 28. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A TMP egy kiterjesztés. Bármilyen formátumot rejthet. Hol láttál ilyen fájlt?
2013. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tmp kiterjesztésnek nincs egységes "formátuma", azt jelenti, hogy ideiglenes fájl. Sok program használ ilyen kiterjesztést az ideiglenes fájlainak. Ez azt jelenti, hogy például egy torrent kliens, és egy szövegszerkesztő is elnevezhet tmp -nek egy fájlt amíg szükség van rá, így nem tudod megnyitni mert a kiterjesztés alapján még nem állapítható meg, hogy mégis mi van benne.
2013. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
TMP = T(e)MP(orary) = Ideiglenes
2013. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A telfonom memórikártyáján van ilyen és most nem tudom megnyitni ezeket a fájlokat sehogysem :S
2013. aug. 28. 15:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor most már ezek a fájlok elvesztek
2013. aug. 28. 15:55
 6/14 A kérdező kommentje:
?
2013. aug. 28. 15:55
 7/14 tabaki ***** válasza:
Dehogynem. Azzal a programmal nyitod meg, amelyiknek szüksége van rá, miközben használod. Ha meg már nem kell, jó esetben törli vagy ő vagy a rendszer. Mi a fenének kellenek neked, ha azt se tudod, mire valók? Egyébként ugyanúgy el tudod menteni őket, mint bármi mást, aztán nagy gépen tanulmányozhatod, ha akarod. A Windows nem valószínű, hogy kiterjesztés nélkül felismeri, hogy miről van szó, linuxban van rá esély, az a fejlécre is figyel.
2013. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem a Temp mappában vannak (C:/Users/stb...) vagy a Windows mappában, akkor sztem nem törlődtek ki...


Én ezt a progit ajánlom: Free File Viewer:

[link]


Innét válaszd ki innét

[link]

a Download Now-t!

2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tabaki ***** válasza:
+Bocs, 'dehogynem' a 15:49-re volnatkozott.
2013. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ezt h tudom hazsnálni mert megnyitom és csak számokat ad ki sztem már elvesztek a fájlok
2013. aug. 28. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!