Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut a gépemen...

Miért nem fut a gépemen rendesen a The Sims 2?

Figyelt kérdés

Nem rég, vettem egy új gépet,amire felakartam rakni néhány játékot. Felraktam a Need For Speed Underground 2-t és egész jól ment,sőt kitűnően! Aztán felraktam a Spore-t,plusz még a Spore Édes és Rémes csomagot,meg a Spore Galaktikus Kalandok című kiegészítő csomagot,ami szint úgy jól ment,majd felraktam a The Sims 2-t plusz még a Sims 2 Éjszakák,Paloták és Parkok cuccok,Házi kedvenc,Évszakok és a H&M-es cuccok-at.


Nos el is indítanám a játékot,majd ugye mivel a grafika a kezdetnél minimumra van állítva,fentebb venném,de nem lehet!? A felbontást egész egyszerűen nem lehet megváltoztatni 800x600 ról,az élsimítást sem lehet állítani és még rengeteg dolgot! Magyarán undorító a kép!

A Sim-eknek kocka szemük van, meg stb.


Most mi a teendő? Azt gondoltam,hogy például egy Doom-ot nem indít,majd el a gép,mert az tényleg régi,na de egy Sims 2-t?


A gépem adatai:


Alaplap: ASUS M5 A97 R2.0

Processzor: AMD FX(tm)-4130 Quad-Core Processor (4 CPUs),~3.8Ghz

Memória (RAM):8 GB Kingston DDRIII

Videókártya:AMD Radeon HD 7700 Series

Operációs Rendszer: Windows 7 Ultimate 64-bit

DirectX: DirectX 11


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. aug. 28. 16:00
 1/3 Komplikato ***** válasza:
XP kompatibilitási módban indítottad el?
2013. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam,de semmi sem változott :(
2013. aug. 28. 16:11
 3/3 anonim válasza:

NEKEM IS ugyanez a gondom! Nem tudok felbontást és élsimitást sem állitani!


konfigom: ASROCK Z77 Performance

Intel Core i5 3570K

ATI Radeon HD 7870 2gb

Kingston HyperX 8gb RAM



Esetleg azota rátudtál jönni mi a gond? vagy hogy lehetne orvosolni?

2014. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!