Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a számítógépem...

Miért fagy le a számítógépem egyes játékoknál?

Figyelt kérdés
Most tettem fel egy Windows XP Professional SP 3-as operációs rendszert... Azért írom ezt le,mert lehet,hogy ez is közrejátszik... Előtte volt már fent Windows XP,csak nem SP2,hanem SP3,de még sohasem fagyott le előbb. Vettem használt RAM memóriákat is,és szinte biztos voltam benne,hogy amiatt van,de tévedtem: visszatettem az előzőket és azokkal is úgyszintén lefagyott... Ilyen alapvető játék lefagy mint a Counter-Strike 1.6,ami mondjuk meg,nem eszi meg a gépet... Felraktam a Wow-ot is,gondolván,hogy csak a Cs1.6 játszása közben fagy le,de nem,ez is úgyszintén lefagyasztotta a gépet... Valaki meg tudja mondani a hiba okát??

2013. aug. 28. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első tippem az lenne, hogy valami melegszik.

Proci hűtő megy folyamatosan? Video kártya hűtő?

Lehet csak egy alapos portalanítás kell neki.

2013. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A videokártyám nem mai,128MB-os,szóval nincs rajta ventilátor,csak hűtőrács. Amúgy a procin megy a hűtés,szolid 47°C-os,most,hogy csak netezek.
2013. aug. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!